Patrick Cutrone / 4
Nikola Kalinić / 4.5
Trener Vincenzo Montella / 2
66 oddanych głosów

Porażka w Genui z tamtejszą Sampdorią była bardzo bolesna dla drużyny Milanu. Po tym spotkaniu padło wiele gorzkich słów i rossoneri w kolejnych potyczkach będą stali pod presją, aby zmazać plamę ze Stadio Luigi Ferraris. Zachęcamy do wystawienia ocen drużynie Il Diavolo za przegrany 0:2 pojedynek w stolicy Ligurii.

12 komentarzy
Abyss
Abyss
25 września 2017, 19:19
Borini nie powinien zostać uwzględniony w notach za ten mecz (grał za krótko).
0
carlos198325
25 września 2017, 17:57
jestem bardzo ciekawy za co Bonaventura ma 4.5 przecież on kompletnie jest bez formy z resztą nie tylko on
Montella siła spokoju zmiany przeprowadza w 80 minucie meczu co powinien zrobić w 60
0
tomas76
tomas76
25 września 2017, 17:43
czas na nowego trenera bo w styczniu obudzimy się z ręką w nocniku albo w pampersie
0
kayser
kayser
25 września 2017, 10:54
Borini w te 10 minut zasłużył na 1, a to i tak zawyżona ocena. Pamiętam tylko 2 próby podania, donikąd. Gość jest słabszy od każdego z wymienionych: Pasalic, Sosa, Mati, Ocampos
2
AC1899
AC1899
25 września 2017, 17:26
Borini w 10 minut zrobił tyle co uwielbiany przez wszystkich Suso.
25 września 2017, 08:45
Dlaczego Zapata ma tak niską ocenę? Przypomnę, że wczoraj zaliczył asystę i zdobył bramkę w jednej akcji! Taki wyczyn zasługuje na 10/10 ;)
0
22KAD
22KAD
25 września 2017, 00:01
najlepsi choć i tak sredni dziś Bonaventura Rodriguez ( swoją drogą chyba nie miał słabego meczu RR) i Kalinic
bardzo slabo Biglia i kessie Bonucci i najgorzej Zapata co nikogo nie dziwi raczej nie rozumiem najbardziej u montelli zmieniania mussachio czyli najlepszego dotychczas śo na najgorszego i w tym i w zeszłym sezonie zapate cud że on tyle lat tu jest... Zawiódł nasz środek który miał wyprowadzac i napedzac akcje czyli Leonardo Franck i Lucas