Milan pokonuje Primaverę 3-1. Bramki Bonaventury, Boriniego i Mauriego [Aktualizacja]

8 października 2017, 13:15, Presidente Aktualności

Zgodnie z wczorajszymi przewidywaniami, dzisiaj w Milanello został rozegrany mecz sparingowy pomiędzy pierwszą drużyną Milanu, a Primaverą. Podopieczni Vincenzo Montelli pokonali młodszych kolegów 3-1. Bramki dla zwycięskiego zespołu strzelali: Giacomo Bonaventura, Fabio Borini i Jose Mauri. Media nie przekazują informacji składach w jakich wystąpiły obie drużyny, ale stacja Sky informuje, iż Milan zagrał w ustawieniu 3-5-2, gdzie w ataku wystąpili Suso oraz Nnamdi Oduamadi, a w drugiej linii na prawej stronie zagrał Borini, w miejsce Kessiego do gry desygnowano Jose Mauriego, w środku Montolivo, a po jego lewej stronie Giacomo Bonaventura.

[Aktualizacja]

Oficjalna strona Milanu przedstawiła nieco szczegółów sparingu. Mecz trwał łącznie około godziny, gdyż rozegrano dwie połowy po 30 minut. Jedyną bramkę dla podopiecznych Gennaro Gattuso strzelił Ismet Sinani, a pierwsza drużyna wybiegła w następującym składzie: Storari, Vergara, Paletta, Romagnoli, Borini, Jose Mauri, Montolivo, Bonaventura, Zanellato, Suso, Oduamadi.