Mateo Musacchio / 7
Hakan Calhanoglu / 7.5
Trener Gennaro Gattuso / 8
83 oddanych głosów

Niedzielne popołudnie przyniosło na San Siro ogromne emocje. Wszystko zakończyło się szczęśliwie dla Milanu, który pokonał Chievo Werona 3:2 (1:2). Do siatki gości trafili Hakan Calhanoglu, Patrick Cutrone oraz Andre Silva.

Zachęcamy do ocenienia postawy drużyny rossonerich w pojedynku z werończykami!

16 komentarzy
pepe82
pepe82
19 marca 2018, 10:22
A mnie ucieszylo , ze pomimo fatalnej gry Milan wygral .Dazenie do celu pomimo trudnosci , przypominala stary wielki Milan . W obecnej sytuacji , gdzie balonik dmochany jest coraz bardziej , grac sie bedzie coraz trudniej . Latwiej sie wdrapac na szczyt niz sie tam utrzymac , dzis sie utrzymalismy.
4
DarthImpaler
19 marca 2018, 14:56
A my czasem nie jesteśmy jeszcze w drodze na szczyt?? Jak dla mnie to do szczytu nam jeszcze brakuje.
19 marca 2018, 08:35
Mnie ucieszyło w tym meczu, że Hakan, Cutrone i Silva strzelili. Graliśmy bardzo przeciętnie, a w niektórych momentach bardzo źle. Uważam, że wszyscy zagrali na ocenę 5 - 5,5.
0
_Paweł_
_Paweł_
18 marca 2018, 23:16
Cieszy mnie, że Gigio poprawił grę nogami.
20 marca 2018, 10:23
Na pewno jest lepiej. Mówię tu tylko o poprawie z poprzednich lat. Nadal czeka go dużo pracy nad tym aspektem.
1
Stary91
Stary91
18 marca 2018, 19:47
Wszystko spoko, tylko dziwi mnie trochę nota Zapaty. Mam wrażenie, że dostaje gwiazdkę mniej za nazwisko. To nie był jego zły mecz. Dla mnie mocna 6, takie 6,5 właściwie.
3
Biegan
Biegan
18 marca 2018, 20:46
Nie był zły mecz? Zawalił zupełnie krycie przy bramce Stępińskiego. Musacchio w 5 minut zagrał lepiej niż on przez cały mecz.
3
Gerada
Gerada
19 marca 2018, 00:28
1. Bramkę zawalił Borini, a nie Zapata. 2. To nie skrzydłowy/napastnik żeby można było rozliczać za 5 minut. Na tej pozycji odpowiada głównie za koncentrację w dłuższym wymiarze czasowym. U Zapaty da się wyciągnąć z tego meczu 5 minut, gdzie powinien lekko z 9 gwiazdek dostać x.x Nie chcę umniejszać nic Musacchio, ale porównanie zwyczajnie nie trafione...
4
AC1899
AC1899
19 marca 2018, 11:56
Zapata, Borini, Kalinić, Montolivo - jakkolwiek by nie grali, dostaną maksymalnie 6 od niektórych osób. Silva, Musacchio - co najmniej 6, jakkolwiek by nie zagrali. Taka różnica.
1
Biegan
Biegan
20 marca 2018, 08:58
AC1899 Jeśli sugerujesz, że jestem tego typu osobą, to się grubo mylisz;)
0
kapi03
kapi03
18 marca 2018, 19:26
Bardzo podobała mi się gra Hakana, Biglia dużo porzadnej roboty, cieszy postawa Zapaty i Mussachio gotowi do wykonywania zadań mimo długiej przerwy w graniu oficjalnych spotkań. Borini jest dobrym jokerem ale na prawej obronie grał po prostu słabo. I super, że Silva znowu odpalił! Jednak pomimo niezłej gry w polu, wkurzyło mnie to jak podszedł do karnego Kessiego, jak zobaczyłem jego rozbieg " na luzie" czulem, że nie strzeli.... Jak dla mnie nie powinien już wykonywać jedenastek. Forza Milan!
2
adamos
adamos
19 marca 2018, 08:32
Wychodzi przemęczenie u zawodników i to widać, Kessie, Borini,Suso, Jack, potrzebują wypoczynku i to widac gołym okiem. Suso 10 wrzutek z czego jedna celna. Kessie kiedyś jego strzały mało nie rozrywały siatki a teraz ledwo to kopie. Borini widać chce biegać ale mieśnie juz nie dają rady. Jack już gwiazdorzy za bardzo.
0
Wilk87
Wilk87
18 marca 2018, 19:13
Prośba do redakcji. Możecie każdemu zawodnikowi wyliczyć na koniec sezonu średnią z całych rozgrywek, tak do 1 setnej??