Primavera: bezbramkowy remis Milanu z Juventusem

31 marca 2018, 15:17, Presidente Aktualności

W ramach 24. kolejki rozgrywek Primavery podopieczni Alessandro Lupiego udali się do Turynu na spotkanie z Juventusem. Była to okazja do rewanżu za porażkę w pierwszej części sezonu, kiedy to Bianconeri wygrali 1-0 po bramce z rzutu wolnego Marko Pjacy. Niestety, nie udało się pokonać gospodarzy, a mecz ostatecznie zakończył się bezbramkowy remisem, choć nie brakowało sytuacji bramkowych dla obu ekip. Co warte odnotowania, Lupi od pierwszej minuty dał szansę Hachimowi Masturowi, dla którego był to pierwszy mecz po niemalże rocznej przerwie i spotkania rozegranego jeszcze w barwach drużyny młodzieżowej PEC Zwolle, do którego był wypożyczony.

Teraz przed piłkarzami Primavery Milanu zdecydowanie ważniejsze starcie. W piątek przyjdzie im zmierzyć się z Torino w ramach finału Pucharu Włoch. Rewanż odbędzie się tydzień później na San Siro.

Guarnone; Bellanova, Gabbia, Bellodi, Campeol; Pobega (92' Murati), El Hilali, Torrasi (50' Brescianini); Mastour (70' Forte), Tsadjout, Dias