Milan wygrywa z Pro Piacenzą. Fabio Borini autorem jedynego gola [VIDEO]

8 września 2018, 13:35, Presidente Aktualności

Kilkanaście minut temu w Milanello zakończył się zapowiadany sparing pomiędzy Milanem i Pro Piacenzą. Górą byli gospodarze, którzy wygrali 1-0 po bramce Fabio Boriniego w końcówce pierwszej połowy spotkania. W drużynie gościu od pierwszych minut wystąpił Christian Maldini, natomiast Daniel, decyzją Gennaro Gattuso, rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a w drugiej połowie zmienił Lucasa Biglię. Zza linii bocznej pojedynek oglądał dyrektor mediolańczyków, Paolo Maldini.

MILAN (4-3-3): Reina; Abate, Musacchio, Simic, Basani; Bakayoko, Biglia, Bertolacci; Castillejo, Higuain, Borini

PRO PIACENZA (3-5-1-1): Bertozzi; Pasqualoni, C. Maldini, Polverini; Kalombo, Marchesi, Quaini, Sicurella, Zanchi; Nolé; Volpicelli