Luka Jović / 2.5
Noah Okafor / 2.5
Trener Stefano Pioli / 1.5
78 oddanych głosów

Milan w rozczarowującym stylu przegrał z Romą 1:2 w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Europy i tym samym pożegnał się z europejskimi rozgrywkami. Jedynego gola dla Rossonerich w 85. minucie zdobył Matteo Gabbia.

Zachęcamy do ocenienia postawy Rossonerich oraz trenera w tym spotkaniu.

15 komentarzy
jasiom22
jasiom22
20 kwietnia 2024, 02:55
Drodzy krytycy Pioliego, co uważacie że trener mogłby zrobić więcej niż przygotować takich piłkarzy jakich ma żeby w dwumeczu z romą, stworzyli 37 akcji bramkowych z ktorych wykorzystali dopiero 37. Wg mnie można sobie psioczyć ile się chce, ale smutna prawda jest taka że partaczyli piłkarze, napastnicy.. czy gwiazdy.. jak Theo czy Maignan w drugim meczu. A Roma trafiła w obu meczach przy pierwszych okazjach… 2 gole na 6 strzałów.. z czym do ludzi? De Rossi też, zwykły autobus i gra na czas od końca pierwszej połowy. Ten dwumecz przegrali piłkarze, tak jak i dla Romy wygrali… Dybala czy Mancini… doświadczenie i mentalne przygotowanie, + pomogła zapaść Ndicki zeby Rome zmotywować na następny mecz. A czy w Milanie wiecej minut dostał Pulisic ,czy Chukwueze… a może Musah? Jakie to ma znaczenie? Skoro to byli są i będà jezdzcy bez głów. A czy w ataku Jovic czy wypalony Giroud? Błagam.. 37 strzałow w dwumeczu… 37 akcja zwieńczona golem. Faktycznie to wina trenera… zlitujcie się. Gabbia i Calabria w obronie… ostoja i honor włochów w Milanie…. Jak to ma działać? Pioli staje na głowie, ale z tym kogo ma, wyżej nie podskoczy…. Trzeba kupić rozsądnego napastnika… a nie ta zbieranina z odzysku. Milan ma 4 piłkarzy na krzyz, z czego większosc zawiodła - indywidualnie. Dla fanow statystyk, Maignan był najgorszy w Milanie, A Gabbia najlepszy.
Edytowano dnia: 20 kwietnia 2024, 02:59
0
imperator5000
19 kwietnia 2024, 09:06
Pioli ma średnią 1,5, co oznacza że ktoś dał mu więcej niż 1.

Fascynujące. Które pomysły Piolego do Ciebie trafiły?
0
JACHU_ACM1899
19 kwietnia 2024, 16:31
Ja dałem 2 bo stworzyliśmy sporo okazji ale żaden z asów tego nie wykorzystał.
2
Mi(L)anista
Mi(L)anista
19 kwietnia 2024, 08:35
Haha banda leśnych dziadków. Sprowadzanie szrotu wypalonego typu Jovic czy Giroud pokazuje dosadnie jak tej drużynie brakuje topowych napastników. Pulisic drewno które kopie się po czole,strzelił 13 bramek słabiakom a naprawdę dobry skrzydłowy Chukwueze grzeje na ławie. Adli grzeje ławe a bezużyteczny Loftus-Cheek gra. Cała obrona to banda nieudaczników. Jedyna nadzieja że nazwisko Ibrahimovic przyciągnie dobrych grajków nazwa Milan już nie przyciąga
0
muamba_kabumba
19 kwietnia 2024, 10:05
Pulisic drewno xd pogadane. Mamy świetnie obsadzone skrzydła tylko ich wykorzystywanie to jest kabaret.
1
Boro
Boro
19 kwietnia 2024, 06:36
Dla trenera Piolego "1" i liczę że to był jego ostatni mecz w europejskich pucharach z Milanem. Czas na zmiany.
0
DarthImpaler
19 kwietnia 2024, 05:55
Do czego to doszło. Człowiek liczy że Roma w 10 jeszcze z dwie bramki pyknie wygra z 4-0 i w końcu ktoś w zarządzie sie obudzi i wywali na pysk trenera.

Ale nie. Jeszcze derby. Trzeba zostać upokorzonym po raz kolejny.
19 kwietnia 2024, 02:25
Gdyby chociaż styl był dobry to nawet nie jak kopanina w 5 lidze niczym się nie różniło
0
18 kwietnia 2024, 23:26
Dwu mecz z Roma obnażył to że nie mamy prawdziwego Killera co wykorzystuje 100% okazję.
Spadek formy Girouda ,który pewnie myślami jest w USA i nie ma kto bramek strzelać.
W pierwszym meczu strzelił z 3 metrów w poprzeczkę a dziś Jovic dwie piłki na 7 metrze a ten praktycznie podaje pilke bramkarzowi zamiast dopełnić formalności.
Nawet taki Piątek w formie dał by nam awans w dwu meczu.
1
19 kwietnia 2024, 05:02
W formie to każdy z naszych dał by awans ale naszym sie grać nie chce. Jeszcze tylko obskoczą wpier..... Od Interu i kończymy sezon zapewne od jufe też dostaną i zajmą 4 miejsce