Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Mexes: "Mogliśmy zrobić o wiele więcej"

23 listopada 2014, 23:49, cinassek Aktualności

R E K L A M A





7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Abyss
Abyss
28 listopada 2014, 18:01
Mexes zagrał średnio, zresztą jak cała linia defensyw, no może poza Ramim. Obawiam się, że Francuz nic ponadto już nie pokaże i jego czas dobiegł końca. Oby do czerwca.
0
primo2p
primo2p
24 listopada 2014, 23:49
Może nie jestem co końca zwolennikiem tego pana, ale wczoraj zrobił co do niego należało. Zagrał solidnie, nie można winić francuza za straconą bramkę, bo to już zbytnia względem niego przesada. Zagrał dobrze i obecnej sytuacji powinien grać dalej jako podstawowy stoper, przynajmniej do powrotu do zdrowia jak i optymalnej formy Alexa.
0
WicioACM
24 listopada 2014, 22:56
Mądre słowa. Mexes po powrocie na prawdę gra solidnie.
0
KASA_ACM
24 listopada 2014, 12:31
O zgrozo muszę przyznać, że prezentował się nieźle. Jeszcze okaże się, że zostanie w Milanie, a tego bym nie chciał. Chłop jest często naładowany złą energią i te jego faule na krawędzi.
0
radson1406
radson1406
24 listopada 2014, 11:48
Podobnie jak cala linia obrony nie ustrzegl sie bledow ale wczoraj wyjatkowo defensorzy okazali sie nasza najpewniejsza formacja.Jesli Francuz czesciej bedzie wychodzil od poczatku moze ustabilizowac forme i byc nam wciaz przydatny.
0
Chaos85
24 listopada 2014, 09:42
Słaba postawa przy straconej bramce. Stał osamotniony na 12 metrze i nie zrobił nawet kroku w kierunku przeciwnika. Drugi mecz i druga żółta kartka mówią same za siebie.
0
pazioni
pazioni
24 listopada 2014, 06:16
Dobrze ,że na początku nie wyleciał z boiska .
0









PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI