http://short4u.pl/BoatengFireInterShirt - pijany Prince Boateng palący koszulkę Interu po derby, filmował jego przyjaciel, to nie mialo dostac sie do internetu. SZOK SKANDAL!!!!!!!!!!
Denerwuję się przed tym meczem. Wielka szkoda, że Atalanta nie potrzymała Juve do końca meczu przy wyniku 0-0. Jeśli przegramy, w co bardzo wątpię, Juve będzie miało 4 punkty przewagi. Natomiast prawdopodobny może być remis. Trzeba będzie szybko strzelić bramkę i kontrolować spotkanie. Będzie nerwówka :/ No i nie zapominajmy o Udine, które gra u siebie ze średnią Catanią. Po meczu z Novarą gramy z u siebie z Cagliari, następnie 3 arcytrudne mecze: Lazio, Napoli, Udinese, z tego 2 na wyjeździe. Trzeba będzie się spiąć z nimi, bo z dobrymi przeciwnikami na razie mamy same porażki, nie licząc remisu 2-2 z Lazio czy wygranej 3-2 z Romą.
Może trochę za bardzo wybiegam w przyszłość. Liczę na szybkie powroty naszych piłkarzy, no i zakończenie tej sagi z Tevezem. Oczywiście pozytywnie dla nas.
Forza Grande Milan!
Szkoda mi Faraona. On musi grać jak najwięcej a to, że ostatnio grał 120 minut niczego nie wyklucza. Wtedy także 9 innych piłkarzy nie powinno grać.
0
Abyss (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2025-04-20)
21 stycznia 2012, 22:09
To prawda, może być ciężko, trzeba szybko strzelić bramkę. Robinho od początku nie wiem czy to dobry pomysł. Raczej widziałbym Faraona, ale Max rozdaje karty. Może Pippo dostanie szanse na 20 min. Jeśli chodzi o pomoc to zamiast Ambro powinien zagrać Bommel. Mam nadzieję, że wygramy bo strata kolejnych punktów mogłaby nas drogo kosztować.
Prosze, Allegri to cwany gosc, juz znalazl wymowke usprawiedliwiajaca posadzenie El Shaarawyego na lawce.
Trner ma jednak racje, El Sharaawy naruszyl zasady panujace w Jego druzynie; prowadzil zbyt duzo dynamiki, kreatwynosci, polotu, a takze szybkosci w poczynania Milanu, oraz przede wszystkim zawstydzil nazwiska, ktore przeciez grac musze ze wzgledu na posiadany status;)
0
Maximilanista (ostatnio aktywny: Więcej niż 11 miesięcy temu, 2024-05-25)
21 stycznia 2012, 16:45
Nasza kadra na Novarę nie wygląda przesadnie imponująco, więc pewnie znów będą tortury dla nerwów (a może i dla oczu) kibiców Rossonerich.
.Allegri też chyba wątpi w pozyskanie Apacza. Wcześniej nie unikał wypowiedzi dotyczących Argentyńczyka, chwalił go. Teraz już nie tak chętny do konwersacji na temat Teveza.
Własnie apropo's 120 minut...Novara grała w środe swoim podstawowym składem więc to zmeczenie bedzie u nich odczuwalne..natomiast u nas wybiegnie zgoła inna 11 niz w meczu Coppa Italia :)
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-11-19)
21 stycznia 2012, 16:34
Nasze dzieciaki biora sie w garsc..Primavera Milanu ograla dzis swoich kolegow z Udinese 6-1.Bohaterem spotkania Simone Ganz,ktory ustrzelil hattricka(48',57' i 60').Po golu dolozyli jeszcze Calvano 18',Bertani 40' oraz Comi 54'.Chyba naleza sie chlopakom brawa.
Zapowiada się cięzki mecz...tym bardziej ze Novara ma boisko ze sztuczną nawierzchnia do czego nasi nie sa przyzwyczajeni.
FORZA MILAN !
PS- miejmy nadzieje ze Juve straci dzis punkty w Atalancie:D
Faraon pewnie zmieni R70 w końcówce meczu - oby tylko w okolicach 60. minuty aniżeli 80. :)
0
Kacapa7 (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-06-15)
21 stycznia 2012, 14:55
Sephi rozegrał 120min ma prawo czuć się zmęczony, jednak mógłby dostać szanse gry od 70min. Na występ Meshaba nawet nie liczyłem, od początku spodziewałem się Antoniniego na lewej ewentualnie Zambrotte. Zastanawia mnie jak zagramy w pomocy, Urgby pewnie za Binho i Zlatana, a w pomocy czyżby MvB Nocerino no i Merkel albo Amro :)
0
arti12257 (ostatnio aktywny: 3 lat temu, 2022-02-09)
21 stycznia 2012, 14:53
No czyli po tej wypowiedzi juz wiadomo ze Szary raczej szansy nie dostanie...kurcze to sa goscie ktorzy zawodowo trenuja wiec nie rozumiem dlaczego mialby nie zagrac bo gral w srode caly mecz ..
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-11-19)
21 stycznia 2012, 14:45
Akurat dla mnie jutro onojetne bedzie kto wyjdzie w ataku bo pewnie kazdy dostanie szanse a barzdiej martwi jak zaprezentuje sie linia pomocy.
0
Solan0 (ostatnio aktywny: Więcej niż 2 miesięcy temu, 2025-02-23)
21 stycznia 2012, 14:44
czyli zamiast Robsona widze Szarego, o Flaminim nie ma co gadac bo to istna padaka niestety najbardziej sie obawiam ze wyjdzie jutro Ambro, ktory delikatnie mowiac jest zalosny. Ale co do skladu dowiemy sie jutro :)
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2024-08-18)
21 stycznia 2012, 14:42
Też miałem nadzieję że Mesbah i Faraon zagrają...
0
doki26 (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2017-12-06)
21 stycznia 2012, 14:33
Czyli Meshab i Faraon nie zagrają. szkoda miałem nadzieję że ich zobaczę.