☰
Strona główna
AC Milan
Dane klubu
Kadra
Sztab szkoleniowy
Historia
Koszulki
Ciekawostki
Miasto Mediolan
Hymn
San Siro
Jedenastka wszech czasów
Milanello
Rozgrywki
Serie A
Serie A - tabela
Puchar Włoch
Liga Mistrzów
Terminarz spotkań
Strefa fana
Przewodnik kibica
Wasze wyjazdy
Archiwum ankiet
Regulamin strony
Publicystyka
Wywiady
Moim zdaniem
Stopka
Redakcja
Współpraca
JohnnyBet
zarejestruj się
Login
Hasło
Zapamiętaj mnie
Zapomniałeś hasło?
Inzaghi marzeniem Bologni...
26 stycznia 2012, 11:45, Joke
Aktualności
R E K L A M A
8 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
mistrzMALDINI
(ostatnio aktywny: Wczoraj, 17:16)
27 stycznia 2012, 16:44
I pewnie pozostanie tym marzeniem.
0
Abyss
(ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
26 stycznia 2012, 19:29
Mam nadzieję, że Max zgłosi Pippo do LM, to jego ostatni sezon. Trzeba mu podziękować za wszystko co zrobił dla rossoneri. Trzymaj się Pippo!
0
Blady19921002
(ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)
26 stycznia 2012, 16:35
Niech lepiej odejdzie, tak będzie lepiej dla niego...
0
rafimilan
26 stycznia 2012, 14:12
Niech odchodzi po sezonie.
0
gimlord123
26 stycznia 2012, 13:12
Wolałbym, żeby zakończył karierę w Milanie po tym sezonie, ale skoro chce jeszcze grać... To niech gra, nikt mu nie broni.
0
Forza
(ostatnio aktywny: Rok temu, 2025-05-09)
26 stycznia 2012, 13:07
Może i nie gra dużo ale wierzę że da z siebie wszystko kiedy nadejdzie jego czas :) Decyzja należy do niego ale Milan bez niego to już nie Milan :( Forza Inzaghi !
0
milan2002
(ostatnio aktywny: 3 godziny temu)
26 stycznia 2012, 12:33
Lepiej dla Pippo, żeby odszedł. Do LM prawdopodobnie nie zostanie zgłoszony. W Serie A też już praktycznie sobie nie pogra.
0
zwl
(ostatnio aktywny: 2 godziny temu)
26 stycznia 2012, 12:16
marzyć każdy może... Liczę, że pipo dziś zagra, forza inzaghi!
0
PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI