Włączyłem mecz Chievo - Juve. Oni zjadają tę ligę na śniadanie, nikt nie ma z nimi szans... Ale to tak w ramach odskoczni. Dzisiaj wygrywamy 1:0 po słabym widowisku ;)
Ciężko cokolwiek powiedzieć, faworytem jest ten kto ma więcej punktów i tego się trzymajmy. Inter wpadł w dołek i jak na razie nie może się wydostać, jednak my przez cały sezon poruszamy się po nierównym terenie więc wszystko może się wydarzyć.
0
marcin.brylik1 (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2025-04-29)
Faraonowi zyczę jak najlepiej, oby strzelał dla Romy i azzurrich.
Co do derbów, to trzeba wykorzystać słabszą formę Interu. Mimo wszystko myślę, że zobaczymy dzisiaj Eder, a nie Biabianego. Ciekawe czy jesteśmy w stanie przeciągnąć marzenie o eLM
A zrobisz protest jak nie odbuduje formy żeby podziękować ?
Szary już miał szanse i w Milanie i w Monaco. Ba we Francji zaraz po przeprowadzce nawet strzelił piękną bramkę w eliminacjach do LM, co było potem ? Grał tak świetnie że aż Monaco postanowiło zagrać na nosie Gallianiemu i oddać go z powrotem.
Milan ma się odbudować jak najszybciej, a nie co chwilę liczyć na wieczne talenty jak Pato czy El Shaarawy.
Inter w tej rundzie juz jak na razie tak mega nie farci jak w tej jesiennej i mamy efekty. My z 3-ligowcem gralismy jak rowny z rownym batalie o finał PW, oczywiscie jest jeszcze rewanz ale pokazalismy wszystko co mozna zlego jak na pojedynek druzyn o dwie ligi rozniacych sie rzekomo poziomem rozgrywkowym. Na prawde ciezko ocenic szanse w derbach, ktore czesto tocza sie wlasnymi prawami. Niestety patrzac na ostatnie sezony stawiam w roli faworyta Nerrazzurich.
0
FaNaTyK (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2017-07-08)
30 stycznia 2016, 17:37
Podobno Perotti do nas na wypożyczenie . Jak to się uda będę zadowolony . Osobiście czekałem długo na niego . Czy wypali to się okaże.