Jeśli wpłynie oferta opiewająca na 30-40 mln to osobiście bym się nie wahał i puścił Kolumbijczyka. Bacca to dobry napastnik, ale powiedzmy sobie szczerze, że nie zrobił jakiejś wielkiej różnicy i z dużą dozą prawdopodobieństwa nie pomógł nam w awansie do pucharów. Poza tym to ostatni dzwonek, aby sprzedać go za duże pieniądze, bo za zawodnika po 30 ciężko będzie odzyskać zainwestowaną weń kwotę.
0
Rafalzki (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-07-01)
Jeżeli pozostanie do fajnie, jeżeli odejdzie to także nie będzie źle, ale tylko jeżeli za pieniądze z jego sprzedaży kupimy kogoś nie gorszego.
0
Antyilluminati (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-10-31)
9 maja 2016, 13:23
Bacca odejdzie na 100%. czeka juz przeciez mistrz Pavoletti. Do obrony De Maio i ot mamy niezwykle konkurencyjny zespół. Aaa i zapomniałem o najwazniejszym wzmocnieniu: 3 letni kontrakt dla magicznego w środku pola il capitano go mać.
0
symbolic (ostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2026-06-16)
9 maja 2016, 13:12
Sprzedać! Oczywiście, że sprzedać! Przecież Matri wraca, za dużo będzie napastników, a przydadzą się pieniądze na kilku gości z Genoi.