Z tego co widziałem to w meczu z Niemcami na boisku był raczej basen niż trawiasta murawa. Na wyjazd na pewno zasłużył, chyba nie było co do tego wątpliwości.
Jeśli zagrają tak jak w meczu towarzyskim z Niemcami to mają szanse na wyjście z grupy ;) Polubiłem przez ten sezon Kuckę, więc będę trzymał kciuki za Słowację.
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2019-11-19)
31 maja 2016, 01:39
Bede kibicowal Jurajowi i Hamsikowi na Euro 2016.Fajnie jakby wyszli z trudnej grupy.
Zasłużył. U nas pokazał się z bardzo dobrej strony. Pomyśleć, że chyba każdy z nas skreślał go od początku.
Myślę, że pozostanie w Milanie, nikt go raczej nie sprzeda, a sam zawodnik ma szansę na grę, więc dla mnie sprawa jasna. Kwestia tylko zmiany właściciela i ewentualnych wzmocnień.
Żeby komuś do głowy nie przyszedł głupi pomysł sprzedawania go, nawet z zyskiem (w końcu kosztował nas tylko 3 mln). Słowak jest silny, waleczny, wytrzymały, gra z pełnym zaangażowaniem i wykazuje przywiązanie do barw, które reprezentuje. Takich ludzi nam trzeba. Widzę go w Milanie na kolejne sezony.