[09:52]: Już jutro Gerard Deulofeu oficjalnie powinien zostać wypożyczony z Evertonu do Milanu do końca obecnego sezonu. Właśnie w poniedziałek hiszpański skrzydłowy przejdzie testy medyczne, ale niewykluczone, że w Mediolanie pojawi się już dzisiaj.
[09:57]: Z ciekawostek - oficjalnie kontrakt z Pescarą do końca obecnego sezonu podpisał były piłkarz Milanu, Sulley Muntari.
[11:12]: Według Tuttosport, Gerard Deulofeu dziś wyląduje w Mediolanie, a jutro przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt z Milanem. Za półroczne wypożyczenie z Evertonu bez prawi ani obowiązku wykupu, Włosi zapłacą Anglikom 750 tys. euro. Sam piłkarz ma być już rezerwowym w środowym meczu Pucharu Włoch na Juventus Stadium. Turyńska gazeta dodaje, że Hiszpan przywdzieje na San Siro koszulkę z numerem "7".
[14:01]: Natomiast Sky podaje, że Gerard Deulofeu wybrał numer "19".
[16:58]: Portal SpazioMilan.it informuje, że Gerard Deulofeu ma wylądować w Mediolanie na lotnisku Malpensa o godzinie 19:40.
[17:01]: Serwis poświęcony zapleczu Serie A, TuttoB.com, twierdzi, że do grona chętnych do wypożyczenia Rodrigo Ely'ego dołącza Brescia. Klub prowadzony przez trenera Cristiana Brocchiego złożył Milanowi zapytanie w tej sprawie. Tym niemniej, faworytem do pozyskania Brazylijczyka wydaje się być Crotone.
[18:57]: Sky Sport podaje, że Gerard Deulofeu przybędzie do Mediolanu dzisiejszego wieczora. Jutro przejdzie testy medyczne, a później podpisze stosowne dokumenty. Rossoneri z tytułu półrocznego wypożyczenia Hiszpana przeleją na konto Evertonu kwotę w wysokości 750 tysięcy euro.
[19:26]: Gerard Deulofeu jest już w Mediolanie. Taką wiadomość podał na Twitterze Gianluca Di Marzio.
[19:33]: MilanNews donosi, że Hiszpana na lotnisku powita dyrektor sportowy Rossonerich, Rocco Maiorino.
[19:57]: Vito Angele, dziennikarz SpazioMilan.it, przedstawił na Twitterze zdjęcie Gerarda Deulofeu na lotnisku Malpensa(u góry).
[20:13]: Gerard Deulofeu: Milan to wielki klub i jestem bardzo zadowolony z bycia tutaj. Czy jestem szczęśliwy z powodu ponownego spotkania z Suso i Baccą? Jasne, że tak.
Dlatego sama forma wypożyczenia jest beznadziejna. Czyli dokładnie to o czym piszę od samego początku.