Milan intensywnie poszukuje bramkarza, który mógłby z powodzeniem pełnić rolę numeru jeden w przyszłym sezonie. Wysoko oceniany jest Mattia Perin, o którego sytuacji już dzisiaj pisaliśmy. Kolejnym pomysłem jest Neto Murara. Jego agent był dzisiaj w Casa Milan, ale Rossoneri nie są zainteresowani płacaniem wymaganych przez Juventus 10 milionów euro. Jednak Mirabelli i Fassone szukają golkipera także poza granicami Włoch. Jak informuje Gianluca Di Marzio, wczoraj wieczorem doszło do kontaktu z Rudi Vollerem, dyrektorem sportowym Bayeru Leverkusen ws. Bernda Leno.
Kazdy ma swoje typy :) lubię to!
Osobiście byłbym zachwycony gdyby przyszedł.
https://www.youtube.com/watch?v=qNBW6p4m9JE
A nasi obrońcy dość często podają do tyłu.
Ja bym wolal Lopesa z Lyonu.
Jesli chodzi o Neto i Perina, to zdecydowane Nie. Co jak co, ale bramkarza trzeba znaleźć szybko, bo za 2 tyg już treningi ruszą.
Noe chcesz, to nie czytaj i nie troluj. Irytuja mnie takie komentarze nie na temat.
Wspomnij 10 razy o skorupskim...
Tu chyb niektórzy maja po kilka kont. Z jednego posza A, a z drugiego B.
Zapamiętaj sobie Trollu, ze bede pisal co mi się podoba, tak dlugo, az ta strona bedzie istnieć. Kapito? Możesz odmaszerowac.
Taka uwaga. Nie każdy kto się z tobą nie zgadza jest trollem.
Ja jeszcze nigdy na tym forum noe wysmialem nikogo za poglady, znakdz mi 1 komentarz mój. Nawet jesli ktos napisze 100 razy, brac Grosickiego, to noe bede go trolowal, tylko albo napisze swoja tezę, albo oleje komentarz i pojde dalej. Nie lubie sie spierac na forach, ale bardzo duzo agresji tu panuje. A ludzie zapominaja o kednym. Bedac kibicem Milanu jestesmy rodzina, przynajmniej ja to tak odbieram, czyli szacunek dla pilkarzy i innych kibicow.
Pozdrawiam
Zgoda!