AC Milan rozegrał dotychczas cztery oficjalne mecze w obecnym sezonie. W żadnym z nich jak dotąd nie stracił ani jednego gola. Gianluigi Donnarumma nie musiał wyciągać piłki w siatki w obu meczach z Universitateą Krajowa (1:0 i 2:0), w starciu ze Shkendiją Tetowo (6:0) oraz w potyczce z Crotone (3:0). Bilans bramkowy rossonerich za komplet zwycięskich pojedynków wynosi 12:0. Kolejne szanse do polepszenia tej statystyki jeszcze w sierpniu - czwartkowy rewanż z Macedończykami oraz niedzielne spotkanie z Cagliari.
Jeszcze nie znaleźliśmy się - mówię o oficjalnych meczach - w sytuacji, gdy pierwsi tracimy bramkę. Jestem ciekaw wtedy reakcji naszych piłkarzy na to jak będą grać i jaki charakter pokażą. Wszystko sezon zweryfikuje, na razie cieszmy się tym, że jest dobrze :)
po co łapka w dół? Lepsze są kąśliwe odpowiedzi pod takimi komentarzami :D
-> Bonucci, Antonelli, Calhanoglu, Locatelli, Montolivo, Silva, Suso w pierwszym składzie
-> "o fuck nasze rezerwy przegrały z betisem"
-> "ignorowania trolla"
-> hurr durr wielki Milan wygrał ze Skhendiją Tetowo i CS U. Craiova, wielka drużyna, idziemy po Scudetto
XDDDD
Innymi słowy wybiegły głębokie rezerwy świeże nabytki przy czym nawet po ważnych wzmocnieniach ciężko oczekiwać świetnego meczu tydzień po transferze. Więc schowaj swój ból dupy. Dla mnie wyznacznikiem tego jak poważnie potraktowaliśmy ten mecz będzie obsada bramki. Kilka dni później graliśmy w pucharach i podejrzewam, że w tym meczu cel był jeden - dać chwilę pobiegać podstawowym, pokazać się rezerwowym, ale przede wszystkim ani się wymęczyć ani krzywdę sobie zrobić.