Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zawieszenie Castillejo obowiązuje także na rewanż z Luksemburczykami

28 listopada 2018, 19:28, cinassek Aktualności
Zawieszenie Castillejo obowiązuje także na rewanż z Luksemburczykami

Portal MilanNews informuje, że zawieszenie Samu Castillejo za czerwoną kartkę otrzymaną w pierwszym meczu z Betisem obowiązuje na dwie kolejki. Skrzydłowy nie zagrał zatem w rewanżu z Hiszpanami, ale nie będzie mógł wystąpić również na San Siro z Dudelange. Tym samym były piłkarz Villarrealu nie znajdzie się w gronie powołanych na spotkanie z Luksemburczykami.


R E K L A M A





11 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
adamos
adamos
29 listopada 2018, 08:30
Borinaldo będzie w wyjściowym :-)
0
Jago
Jago
28 listopada 2018, 23:05
Nie rozumiem czemu ostatnio go nie wpuścił...
0
adamos
adamos
29 listopada 2018, 08:30
bo gramy bez zmian... i mamy Borinaldo
0
patrykas
patrykas
28 listopada 2018, 21:00
a to czemu na 2 kolejki? co to za zasady?
0
Milanboy
Milanboy
28 listopada 2018, 19:39
to czas na Halilovića wreszcie, no przepraszam, dać mu szansę, nie da się być gorszym niż Borini, to jest niemożliwe
2
zbylon
zbylon
28 listopada 2018, 19:47
Da się, Laxalt to udowodnił z Juve niestety
3
Milanboy
Milanboy
28 listopada 2018, 20:20
Laxalt to bardzo dobry zawodnik, a jeden błąd nie przekreśla jego potencjału
4
Milanboy
Milanboy
28 listopada 2018, 21:41
Zgadzam się :) jego gra z Sampdoria mi się podobała. Tak jak zresztą Boriniego z Lazio po 20 minucie
0
Lipido
Lipido
29 listopada 2018, 07:50
Z Lazio był wszędzie tam gdzie nie powinien być. Gość grał na wahadle a bardzo często widać było Calhanoglu w obronie. Później żal i piski, że Hakan nie ma siły w drugiej połowie i jest bezbarwny. Boriniego poziom to Genua lub Cagliary. Kolega wyciągną go z dziury i załatwił mu fuchę w renomowanym klubie.
0
Lipido
Lipido
29 listopada 2018, 08:42
Nie on pierwszy i ostatni. Nawet w Wielkim Milanie byli tacy wyrobnicy czy piłkarze poleceni przez kolege :) Polecam ten artykuł http://www.punditarena.com/football/cheffernan/strange-story-harvey-esajas/
0







PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI