Niezależnie od wszystkiego, Milan pozyska zimą nowego napastnika - informuje dziennikarz Gianluca Di Marzio. Żurnalista ten dodaje, iż może to być Luis Muriel z Sevilli - 27-letni Kolumbijczyk z przeszłością m.in. w Lecce, Udinese i Sampdorii, którego umowa w Andaluzji obowiązuje do połowy 2022 roku. W obecnym sezonie zawodnik ten rozegrał 19 meczów, w których zdobył 4 bramki oraz 4 asysty.
O krok dalej idzie Estadio Deportivo - zdaniem tego tytułu z Hiszpanii, Milan osiągnął już porozumienie z Murielem, a teraz musi jeszcze w pełni dogadać się z Sevillą. Snajper ma trafić na San Siro na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.
Zapytany o Kolumbijczyka po meczu ze SPAL trener Gennaro Gattuso przyznał, że toczyły się rozmowy odnośnie tego piłkarza, ale nie potwierdził, że transfer jest dopięty.
Co do zakupu kolejnego napastnika, to w moim mniemaniu jest to zbędny wydatek, ale ja się nie znam :)
Tymczasem Bologna i Inzaghi właściwie już zaklepali Sansone i Soriano.