Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Kolejna rozprawa sądowa dotycząca zwolnienia Marco Fassone z Milanu

21 lutego 2019, 10:00, cinassek Aktualności
Kolejna rozprawa sądowa dotycząca zwolnienia Marco Fassone z Milanu

La Gazzetta dello Sport podaje, że w czwartek odbędzie się kolejna rozprawa sądowa dotycząca zwolnienia Marco Fassone z funkcji dyrektora generalnego Milanu w lipcu 2018 roku. Włoch pozwał klub utrzymując, iż posada została mu odebrana niesłusznie. W ostatnich miesiącach media informowały, że były dyrektor domaga się z tego tytułu nawet 30 mln euro odszkodowania. Póki co wciąż nie wiadomo, jaki będzie finał tej sprawy, która ciągnie się już od jesieni.


R E K L A M A





14 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Tarbok
Tarbok
21 lutego 2019, 22:35
Niech sędzia oceni czy mu się należy czy nie, ale mam nadzieję, że to odszkodowanie to od Elliotta, a nie Milanu. :p
0
Rakusz
Rakusz
22 lutego 2019, 14:26
Jak najbardziej od Milanu.
0
Krisu
Krisu
21 lutego 2019, 21:13
Nikt mu nie da 30mln. A sedzia na pewno wezmie pod uwage fakt ze wizerunek Fassone ucierpial, ale z drugiej wezmie pewnie tez pod uwage fakt jak ucierpial wizerunek Milanu w Europie przez to co on odwalal.
2
Rakusz
Rakusz
21 lutego 2019, 22:34
Najprawdopodobniej skończy się to jakąś ugodą. Chyba, że Fassone sie uprze
0
sebulba12
sebulba12
21 lutego 2019, 10:53
Powinien zostać wyrzucony chociażby za danie opaski kapitana pewnemu panu z juve
10
savicevic88
savicevic88
21 lutego 2019, 10:17
https://faktopedia.pl/uimages/services/faktopedia/i18n/pl_PL/201408/1406890930_by_Fudal_500.jpg
2
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
21 lutego 2019, 11:15
W Turynie by po prostu spadł z mostu.
0
Rocker
21 lutego 2019, 10:15
Myślę, że skończy się to tak, że jak ktoś odpowiednio wysoko postawiony w Elliocie się odpowiednio mocno zdenerwuje gierkami Fassone, to puści łysego Marco z torbami. W sądzie się z pieniędzmi nie wygrywa.
0
Rakusz
Rakusz
21 lutego 2019, 10:45
To poczytaj sobie historię spraw przegranych przez Elliot. Trochę tego jednak było. Nawet Polak, rodak z nimi wygrał. A jak już się doinformujesz, to się wypowiadaj.
8
El Doktor
El Doktor
21 lutego 2019, 10:11
Co za zmija.
1
Fushnikov
Fushnikov
21 lutego 2019, 10:56
Dlaczego żmija?? Ciebie jak wyrzuca kiedyś niesłusznie z pracy jak skończysz szkole to też pójdziesz do sądu pracy albo coś. Tacy ludzie nie mogą sobie pozwolić na dyscyplinarke w CV.
5
El Doktor
El Doktor
21 lutego 2019, 11:33
Fushnikov ile mu chcieli dac 1`.5 miliona czy 2 miliony euro odprawy. Wiec sorry . I jeszcze podobno sam sie zabezpieczal przed przyjsciem nowych wlascicieli. Wiec sorry 2 miliony dla tego typa to i tak duzo
0
AC Kamil
AC Kamil
21 lutego 2019, 12:03
Fushnikov, jeśli twoim zdaniem Fassone został zwolniony niesłusznie m.in. kompromitując klub przed UEFA gdzie przedstawiał kilkukrotnie nierealne plany finansowe i doprowadzając w ten sposób do wykluczenia z pucharów to sam mu zapłać pieniądze, których oczekuje. To, że dał się omamić chińskiemu gołodupcowi nie ma żadnego znaczenia, wszystkie ruchy firmował swoim nazwiskiem i na pewno były podstawy do zwolnienia. Nie porównuj nawet tej sytuacji do życia codziennego, nie ma to zwyczajnie sensu, zwykły człowiek dostanie co najwyżej trzymiesięczną odprawę i tyle. Fassone za to co odstawił powinien brać 2 mln euro i zniknąć z życia publicznego na jak najdłużej.
1
Fushnikov
Fushnikov
22 lutego 2019, 14:26
AC Kamil@ UEFA Ci to powiedziała czy nowy zarząd Ci to powiedział?? Ciekawy jestem skąd wziąłeś takie informacje.
0







PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI