Jak informuje stacja Sky, rozstanie Leonardo z Milanem to już tylko kwestia czasu. Według tej telewizji, oficjalny komunikat w sprawie odejścia Brazylijczyka zostanie wystosowany we wtorek. Dyrektor sportowy złoży dymisję w siedzibie klubu i odejdzie z ekipy rossonerich po niespełna roku - swoje stanowisko objął w lipcu 2018.
True , pamiec nie ta :).Jednak zycie to nie film.
Niestety, ale cześć użytkowników miała takie same zdanie jak Leo, a teraz pewnie wstyd się przyznać. Pamiętam te hasła: "Nie zmienia się trenera w połowie sezonu", "Trzeba dać mu szansę wykazać się do końca". No to się wykazał i teraz możecie oglądać sobie Milan w czwartki.
Swoją drogą te projekty Milanu są super - kupowanie średnich graczy i co gorsza trzymanie bardzo słabego trenera. Nie wiem czy ktoś tam ma w ogóle pojęcie o budowie drużyny, bo każdy zdrowo myślący człowiek wie, że jedną z najważniejszych jeśli nie najważniejszą postacią w drużynie jest trener. A kogo my mamy? Amatora.
Trzeba szukać plusów, a jeden może być taki że dzięki temu zatrudnimy w końcu jakiegoś fachowca.