Jesteś wielki mistrzu oddałeś serce a nawet coś więcej za ten klub , zostaniesz zapamiętany na zawsze jako jeden z najwspanialszych napastników w historii . Dzięki za wszystko i powodzenia !!! FORZA SUPER PIPPO !!!
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28)
13 maja 2012, 21:36
Na każdym kroku manifestuje swoją miłość do tych barw. Wspaniały piłkarz i wspaniały człowiek.
Grazie Pippo!
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
13 maja 2012, 21:16
Dziękuję za dzisiejsze popołudnie, warto było zobaczyć mecz, a w szczególności fantastyczne wejście Pippo! Zapisał się w annałach futbolu - legendarny napastnik Milanu.
wilku94 (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20)
13 maja 2012, 20:09
Grazie Pippo, grazie!!
0
Fanatic (ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-06-12)
13 maja 2012, 20:05
Typowa bramka w stylu Pippo!! Piorunujace wyjscie na wolne pole , prostopadla pilka od Seedorfa ...przyjecie i strzal bez ceregieli...a pozniej szalona radosc i sciskajacy Nesta i Rino. Ile razy bylo nam dane takie akcje ogladac? szkoda ze ta byla ta ostatnia:( Grazie Panowie!!! ;(