Przed meczem Milanu z Lecce rozegrane zostaną niemal wszystkie pozostałe mecze 8. kolejki Serie A. W tym miejscu zachęcamy do tradycyjnej dyskusji na temat trwającej aktualnie serii gier we Włoszech.
Sobota, 19 października:
15:00: Lazio - Atalanta 3:3 (Immobile 69' [k.], 90+3' [k.], Correa 70' - Muriel 23', 28', Gomez 37')
18:00: Napoli - Hellas 2:0 (Milik 37', 67')
20:45: Juventus - Bologna 2:1 (C. Ronaldo 19', Pjanić 54' - Danilo 26')
Niedziela, 20 października:
12:30: Sassuolo - Inter 3:4 (Berardi 14', Djuricić 74', Boga 82' - Martinez 2', 71' [k.], Lukaku 38', 45' [k.])
15:00: Cagliari - SPAL 2:0 (Nainggolan 9', Farago 67')
15:00: Sampdoria - Roma 0:0
15:00: Udinese - Torino 1:0 (Okaka 42')
18:00: Parma - Genoa 5:1 (Kucka 38', Cornelius 42', 45+1', 50', Kulusevski 79' - Pinamonti 52')
20:45: Milan - Lecce 2:2 (Calhanoglu 20', Piątek 81' - Babacar 62', Calderoni 90+2')
Poniedziałek, 21 października:
20:45: Brescia - Fiorentina 0:0
Nigdy nie przeboleje braku dopiecia transferu Ben Yeddera za 30 melonow. Wlasnie jestem po genialnym spotkaniu Monaco-Rennes, w ktorym Francuz zdobyl dwa gole (w całym sezonie ma juz 8 i przewodzi w klasyfikacji strzelców).
Piatek ma papiery, ale brak doswiadczenia. Jest mnóstwo napastnikow, ktorzy strzela cos z niczego. Wlasnie kims takim jest Ben Yedder. W trakcie mercato byla o nim wzmianka, ale szybko to ucichlo... Zobaczycie, ze we francuskiej bedzie na poziomie 25 bramek.
Ciekawe czy tak samo bedzie widac dzis reke Pioliego.
P.S - Cagliari, szacun, swietny start sezonu.
Zgoda, że obie drużyny zagrały słabo, ale widać progres i poprawę w grze Sampdorii. Gdyby Roma mierzyła się z nimi jeszcze 3-4 tygodnie temu miałaby raczej pewne zwycięstwo w kieszeni.
Co do karnych, to nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, bo oba były w pełni zasłużone, a co do tego że Inter "kosi aż kości trzeszczą" (w tym meczu agresywniej grali moim zdaniem zawodnicy Sass, ale niech będzie) to życzę Tobie i wszystkim innym kibicom Milanu, aby wasz klub też zaczął pod okiem nowego trenera pokazywać takie zaangażowanie i charakter.
Ale jakim waszym forum? Przede wszystkim musisz doprecyzować, a poza tym nie rozumiem za bardzo co ja czy inni kibice Interu mają wspólnego z Twoim rzekomym banem. A co do zadyszki to przede wszystkim najpierw musimy zobaczyć czy Inter ją złapie, bo to wcale nie jest takie pewne.
@pazioni
Twój wybór, ja lubie dyskutować z kibicami innych drużyn, piłka nożna i kibicowanie między innymi na tym polega. Lubię się tutaj udzielać przede wszystkim z tego powodu, że aktywność u was jest o wiele większa niż na stronach Interu w Polsce.
Trochę przykre jest to, że kiedy nie miałem na zdjęciu herbu Interu nikomu moja obecność nie przeszkadzała. Niestety widzę, że na tym forum czarno-niebieskie barwy działają na niektórych jak płachta na byka.
Przed meczem zawsze czarnoskórzy bracia sprzedają szalik połączony AC Milan z Interem . To jest rzecz którą nie ogarniam , nie ogarniam też dlaczego jesteś na tej stronie.
Uwielbiam tą przyśpiewkę INTERISTA......
Zacznij od ogarnięcia słownika Języka Polskiego i zasad współżycia w społeczeństwie. Bo narazie to przenosisz zwierzęce zachowania ze stadionu do codziennego życia.
Są solidni/dobrzy.Nic więcej.Zresztą ja będę powtarzał z uporem maniaka, że mając w pamięci poprzednie starty Interu wstrzymałbym się z tymi zachwytami nad Conte do stycznia/lutego, bo równie dobrze może przyjść tradycyjny kryzys formy i Turyńczyk ze swoim charakterem nie da rady bezkrwawo zaprowadzić porządku, co skończy się kolejnym sezonem poniżej potencjału.
Obaj wymienieni przez Ciebie nie mieliby miejsca w żadnym topowym klubie poza Italią. Takie jest moje zdanie. Zwłaszcza Brozović. Chorwat już obecnego poziomu nie przeskoczy i uważam, że u nas taki Kessie ma z pewnością większy potencjał, niż on. Różnica polega na tym, że Iworyjczyk od pewnego czasu trenuje pod okiem wątpliwej klasy trenerów. Barella jest jeszcze młody i bez wątpienia, to materiał na klasowego pomocnika, ale póki co, jest przeciętny, z przebłyskami.
Jeszcze raz porusze ten wątek. Waszym zdaniem karny? Bylo plaskie dosrodkwoanie ze skrzydla i De Ligt wslizgiem je blokowal, ale pilka sie odbila tqk jak nai zdjeciu. Ja juz mam mieszane uczucia...
Czy jak piłkarz wybija piłkę w taki sposób z linii bramkowej to też nie będzie karnego, bo najpierw zagrał nogą?
My tez mozemy sie kiedyś znalezc w takiej sytuacji, ze jakiś zawodnik bedzie sie kopał po czole, będziemy go wywalac z klubu, a nagle przyjdzie trener, ktory go wskrzesi. Tak jak Spal Brozoviciato i Sarri - Pjanicia.
Atalanta nie do przejścia. Atalanta kozaki zjadają Lazio Milan to szmaciarze przy nich.
Ostatnie komentarze. Atalanta frajerzy roku. Atalanta dno z taką obrona Lazio Pany!!!
Ale z was wariaty xD