Ale jak Milan zagra słabiej, to pierwszy do ostrzału będzie właśnie Luca. Jeżeli Antonini będzie grać tak jak grał w tym sezonie to ta lewa obrona będzie jakoś wyglądać.
Podoba mi się jak gra .. w tym sezonie był zdecydowanie lepszy od Mesbaha więc mam nadzieje że w nsatępnym będzie w pełni sił i pokarze na co go stać :)
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
23 maja 2012, 12:46
lubie go jakos :) pamietam gola przeciwko juve
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)
23 maja 2012, 11:20
Pamiętam oba mecze, wtedy z Manchesterem mógł nawet bramkę strzelić... Ale piłkę miał chyba na prawej nodze i nie trafił nawet w bramkę...