Stefano Pioli poprosił kierownictwo Milanu o poważne wzmocnienie środka pola, pisze La Gazzetta dello Sport i dodaje, że pierwszym wyborem rossonerich jest Nemanja Matić. Doświadczonemu Serbowi latem wygasa kontrakt z Manchesterem United, a ponadto miejsca w swojej drużynie nie widzi dla niego Ole Gunnar Solskjaer, więc piłkarz już latem będzie mógł opuścić klub, który z pewnością nie będzie robił mu przy tym problemów. Jeśli chodzi o zalety 31-latka, to dziennik wymienia doświadczenie oraz silną osobowość, cechy bardzo pożądane w obecnym Milanie z uwagi na posiadanie wielu młodych graczy w kadrze. Milan, w walce o Maticia, musi jednak uważać na konkurencję w postaci Atletico Madryt.
a raczej szukamy rygla do grania przed obroną
Co prawda ja o Allanie nic nie słyszałem ale jeśli byłoby coś na rzeczy to gdyby przyszedł to nie grałby co prawda na pozycji registy ale mógłby tak jak w Napoli być kozakiem od destrukcji i dac większa swobode Benaccerowi, jak kiedyś te swobode Pirlo dawał Rino Gattuso.
Problemem jest to, że chłopak się zagubił i jest daleki od formy oraz pewnie jego zarobki. W gazie był niesamowitym zawodnikiem z którego Mou zrobił prawdziwą maszynę w środku pola, ale znowu nie wierzę, że u nas się odbuduje. Nie w Milanie