Maximilanista (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-12)
4 lipca 2012, 13:18
Czyli jest zdany na sympatię Leo i Carlitto, albo kolejne lata poza grą właściwie.
A MŚ w Brazylii już za dwa lata - to byłaby dla niego spora szansa na odejście w wielkiej chwale.
Smutne.
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)
4 lipca 2012, 13:07
Całe szczęście...
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28)
4 lipca 2012, 12:33
Były zawodnik Milanu, do tego odpad z Realu. Jak się cieszę, że to nas nie trafi ;)