Galliani na pewno wie, kogo w drużynie brakuje, z Maxem to uzgadniają, jednak na razie trzeba poczekać, niech pojawią się jakieś okazje, może niektóre z większych drużyn zakupią jakiś konkretnych zawodników, to wtedy ktoś zostanie na wylocie i za dobrą kaskę;d
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28)
5 lipca 2012, 16:01
Ach, ten nieustający dreszczyk emocji. A wypowiedzi Łysego, że mercato już zamknięte tylko podkręcają temperaturę ;]