Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
10 lipca 2012, 18:28
Mam nadzieję, że jest tutaj tylko na chwilkę.
Dalsza zabawa z Taye nie ma sensu, niech spływa!
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)
10 lipca 2012, 18:09
Może jednak...
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-24)
10 lipca 2012, 17:42
Wątpię by coś tam z niego było.....
0
sewe144 (ostatnio aktywny: 3 lat temu, 2023-04-29)
10 lipca 2012, 17:21
Jeżeli ma grać jak w poprzednim sezonie to lepiej mu podziękować.
0
TomKox (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-07-13)
10 lipca 2012, 16:15
Mam nadzieję że są to pierwsze i za razem ostatnie treningi Nigeryjczyka w Milanello w tym nowym sezonie. Niech go sprzedadzą bo coś już w niego nie wierzę, w Marsylii był niezłym zawodnikiem a tutaj był jedynie jego cieniem. Może gdyby go częściej wystawiano w pierwszej 11-stce... ale cóż, teraz nie ma to znaczenia. Niech odejdzie, najlepiej do Ligue 1 lub do Premier League.