Opublikowano obsadę sędziowską na mecze 34. kolejki Serie A. Spotkanie AC Milan - Benevento Calcio jako arbiter główny poprowadzi Gianpaolo Calvarese z Teramo. Na liniach pomogą mu Passeri i Costanzo, natomiast za technologię VAR odpowiedzialni będą Mariani oraz Alassio. Funkcja sędziego technicznego przypadnie Fourneau.
Rozjemca z Abruzji w obecnym sezonie prowadził jak dotąd dwa mecze z udziałem Milanu, oba wygrane przez rossonerich - 2:1 na wyjeździe z Sampdorią w grudniu oraz 2:1 u siebie z Genoą przed dwoma tygodniami.
https://sempremilan.com/journalist-claims-milans-owners-would-be-happy-to-finish-outside-top-four-to-avoid-investment-in-squad
Taka tradycja Serie A - co zrobić? :P
To ciężko stwierdzić, czy były tam dwa dotknięcia czy tylko jedno. Nawet przy powtórkach, więc i VAR miałby pewnie problem z oceną.
-wykartkować wszystkich zagrożonych zawieszeniem za żółte kartki.