Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Lorenzo Colombo znajduje się celowniku aż pięciu drużyn z Serie B. Są to: Brescia, Crotone, Ascoli, Pisa i Frosinone. 19-latek ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu także w drugiej lidze, grając dla Cremonese. Był tam jedynie rezerwowym, który uzbierał w sumie 304 minuty na boisku i 1 gola. Mimo to, zainteresowanie jego usługami jest na tyle duże, że Milan raczej nie będzie miał problemu z jego ponownym wypożyczeniem.
Młodzieżówki Atalanty, Romy, Interu czy Juve to nie są ogóry. Właśnie z takimi rówieśnikami pwinien rywalizwać zamiast siedzieć naławce w niższej lidze. Niestety ktoś sobie wymyślił, że wystarczy kilka razy prosto kopnąć w bramkę półamatorów z 2 ligi Primavery, aby dać radę sprostać roli uzupełnienia kadry w zespole czołówki Serie A.
Jeszcze jak załatwią środkowego obrońcę to załatają w teorii to gdzie mają największe problemy
Nie no mistrza to raczej nie zdobędą. Są bardzo dobrzy i na pewno będą się liczyć w walce o top 4 ale nie przesadzajmy. Mistrzostwo się zdobywa konsekwencja i żelazna obrona, zawsze tak było i raczej tak zostanie a Atalanta broni raczej średnio i tu nie chodzi o średnia klasę obrońców. Broni cała drużyna, od napastnika po bramkarza. Nawet jakby Van Dijka i Ramosa ściągnęli to nie rozwiąże wszystkich problemów gry defensywnej.