A Nocerino genialny transfer :) Podobają mi się te kwestionariusze ;)
PS. dejnio o ile się nie mylę to chyba czytałem kiedyś jego wypowiedź jeszcze za czasów gry chyba w Palermo gdzie podkreślił że bardzo lubi kolor Czerwony, ale nie jestem pewny na 100% :D
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
6 sierpnia 2012, 10:32
Czekam na inne kwestionariusze :)
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-28)
5 sierpnia 2012, 23:39
Dzisiaj ulubiony kolor czerwony, jutro niebieski... ;]