Dokładnie 27 lat temu, 3 lipca 1995 roku, w Kajennie na świat przyszedł Mike Maignan. Najlepszemu bramkarzowi Serie A 2021/2022 składamy moc urodzinowych życzeń - dużo zdrowia, wiele uśmiechu i radości w życiu osobistym oraz dalszej fenomenalnej postawy na boisku. Sto lat, Mike!
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.
Dla mnie Mike ma wszystko by być bramkarzem na miarę tych najlepszych w historii. Niezwykły refleks czym przypomina jakąś panterę (ta obrona strzału w meczu z Fiorentiną! Cud malina!), dodatkowo świetny przegląd pola przy genialnych podaniach (to ciasteczko w meczu z Sampdorią zapamiętam na długo!), a przy tym to też lider, który świetnie zarządza obroną w trakcie meczu. Dzięki niemu czuć spokój oraz bezpieczeństwo w trakcie meczu do tego stopnia że nawet jeśli któremuś ze środkowych obrońców zdarzy się wylew, to zawsze można liczyć na niego. Na naszego Magic Mike'a. Najlepszego bramkarza ligi i jednego z najlepszych obecnie bramkarzy na całym świecie.
Wszystkiego najlepszego Mike! Spełniaj swoje wszystkie marzenia, jak najwięcej czystych kont, świetnych interwencji, a ponadto wszystko wielu trofeów. Mam nadzieję że uda ci się z Milanem sięgnąć kiedyś po Puchar Ligi Mistrzów, a w reprezentacji w końcu zastąpisz Llorisa i do spółki z Theo odniesiecie też sukces w kadrze. Należy ci się to! Mistrz!