Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
27 sierpnia 2012, 17:41
Spodziewałem się czegoś więcej od Monto, jednak na tle całego Milanu zaprezentował się w miarę przyzwoicie. Musi sporo poprawić, albo trzeba poszukać innego grajka chociaż to raczej pozostanie tylko marzeniem.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24)
27 sierpnia 2012, 16:55
Wczoraj grał całkiem dobrze, patrząc na to jak grali inni.
Narzekać to każdy potrafi. Mamy Milan jaki mamy a wyzywanie piłkarzy, trenera i zarządu nic nie da. Kompletnie nic.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19)
26 sierpnia 2012, 22:40
Chyba Monto nie spodziewal sie takiego poczatku w ''wielkim Milanie''.Tymczasem jego poprzedni klub dokonal bardzo dojrzalych wzmocnien i na chwile obecna prezentuje sie lepiej od nas.