Ciekawe co by było z jego udem, gdyby wczoraj grał do końca...
Poza tym czekam teraz na posty osób, które tak często i śmiało wypisywały inwektywy pod adresem Allegriego za przeprowadzoną zmianę - mam nadzieję, że mają choć trochę honoru i poczucia przyzwoitości by przyznać się do błędu.
0
arkadinho (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-01-24)
Ja już spisałem sezon na straty, chociaż może być ciekawie. Bobson to ostatni zawodnik który dysponuje regularnym dryblingiem, bo zrywy Princa widzieliśmy. Dodam, że trener który woli Bonerę od Zapaty to analfabeta i powinien zmienić zawód.
Nic to, Real 2 mecze - 1 punkt, PSG - 3 mecze, 3 pkt. , pocieszam się jak mogę.
0
gorylmagila (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15)
27 sierpnia 2012, 18:04
A podobno to tylko lekki uraz miał być ...
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
27 sierpnia 2012, 17:58
Porażka... Jak tak dalej pójdzie to staniemy się pośmiewiskiem Europy.