Przede wszystkim zdrowia i ciągłości w grze trzeba mu życzyć dla nas oczywiście, a ja z kolei współczuje tym którzy go sprzedają, tym bardziej teraz.. ale to ich sprawa.. Niech ten pech Cię już opuści Alex i pokaż wszystkim na co Cię stać!
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
2 września 2012, 15:03
Wszystkiego najlepszego :)
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
Jak najszybszego pozbycia się Ciebie z Milanu i 100 lat :)
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
2 września 2012, 13:57
Wszystkiego najlepszego Kaczor! Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo wszystko inne masz, a tego Ci zdecydowanie brakuje. Pokaż na co Cię stać, pókiś młody :)
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24)
2 września 2012, 13:47
Zdrowia i stalowych nóg :P
0
Kacapa7 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15)
2 września 2012, 13:03
Zdrowia, powrotu do formy, a nawet eksplozji talentu :)
nie wiem czy życzyc mu zdrowia skoro i tak na to nie ma szans czy szczęścia, żeby sobie ułożył zycie bez grania w piłke. Może jakiś trener młodzieży w Brazylii czy cos? :P STO LAT ALEX!
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19)
2 września 2012, 11:23
KikiACMilan i Dante7
Wspolczuje wam a Pato zycze zdrowia bo w przeciwnym razie ten sezon bedzie jego ostatnim w Milanie.