Brawo :) bardzo wysoka wygrana :) i cieszą bramki Faraona :)
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24)
7 września 2012, 01:14
Brawo Faraon! To może dać mu pewności siebie.
0
Eravier (ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-10-15)
7 września 2012, 00:01
Znaczy się w reprezentacji gra w pomocy ?
0
6 września 2012, 23:49
na pewno najciekwszymi piłkarzami w tej drużynie obok Immobile ,Florenzim i Capuano są Milaniści :) Romangoli to jednak chyba defensor słabyszy niż Capuano