Ty znokautowałes Enrigue on niech znokautuje... Busketusa czy jak to sie tam pisze napewno napisalem zle :D
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24)
7 września 2012, 22:10
Wielka pochwała. Fajnie, ze mamy kogoś takiego jak Matiia. Lubię młodych zawodników wychowanych w naszym klubie, a on jest jednym z niewielu jeżeli teraz nie powiedzieć jedynym.
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
7 września 2012, 18:03
Też mi się bardzo podoba jego gra. Są bardzo duże szanse, że to będzie świetny piłkarz, skoro w tym wieku dysponuje takim spokojem, opanowaniem, pewnością interwencji. Do tego niezła technika, dynamika, może z niego być kompletny obrońca.
0
milanista1988 (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-23)
7 września 2012, 16:13
I dobrze, niech chłopak się rozwija i zajdzie jak najdalej.
De Sciglio bardzo mi się podobał z Bologną, będą z tego chłopaka ludzie :)
Poza tematem - http://tiny.pl/h43cf ciekawe info, można będzie zapytać Boatenga o różne rzeczy
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)