czilon15 - To jest fotka z meczu z Real Madryt przegranym przez Mesbaha... sory przez Milan 5-1 :)
0
czilon15 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-08-27)
14 września 2012, 13:18
Zajebista fotka z meczu z juve tak wgl ;) widać że Robson dobrze przepracował okres przygotowawczy i jest w formie, liczę na to że znowu strzeli co najmniej 14 goli jak w pierwszym czerwono-czarnym sezonie :)
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24)
13 września 2012, 22:49
Niech wraca do zdrowia jak najszybciej, bo sam początek miał dość udany.
0
radson1406 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19)
13 września 2012, 21:35
I co z tego skoro podobno Pazzini wypada na mecz z Atalanta z powodu kontuzji.
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
13 września 2012, 20:40
Moje zestawienie.
Na Atalante: Pazzini - Bojan.
Na Anderlecht: Pazzini - Robinho.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
13 września 2012, 19:44
wracaj wracaj , napewno jest potrzebny!
0
marcin.brylik (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2018-07-04)
No i git. Kacpa - Z tego co wiem to on miał być nawet gotowy na Atalante, ale wolał właśnie sobie odpuścić ten mecz żeby kontuzja się nie odnowiła. Oby tylko nie stracił formy :(
0
Kacapa7 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-06-15)
13 września 2012, 15:03
Może lepiej byłoby, gdyby odpuścił sobie jeszcze ten mecz. Myślę, że poradzimy sobie bez Robinho, który obecnie jest naszą największa gwiazdą ;p