O czym on do mnie rozmawia? Strzaly, oprócz po jednym Ambro i Szarego, straszyły gołębie na stadionie. O dośrodkowaniach wspominał nie będe bo większość z nich lądowała cholera wie gdzie.
Jak słysze że zagraliśmy nieźle to nóż otwiera mi się w kieszeni...
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24)
16 września 2012, 11:50
De Jong i Ambro mogą grać razem, tylko Ambro nie wytrzyma całego meczu a wczoraj oprócz 2,3 akcji za bardzo go nie było widać. W defensywie lepiej zagrał zaś Holender. Ciekawi mnie skąd on wie, że Robson, Pato i Ricardo nie zagrają we wtorek?
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
16 września 2012, 11:38
ofensywni zawodnicy muszą złapać ten boiskowy luz , a nie grać na spince ( np Boateng)