Ibra1899 (ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2024-05-20)
27 września 2012, 21:33
I co z tego ze sharaavy zabłysł w tym meczu z jakimś Caliagri ? Niech się pokaże z mocnej strony z godnym przeciwnikiem takim jak na przykład - Juve, inter czy napoli nie mowiąc już o drużynach z LM...
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24)
27 września 2012, 18:21
To kim jest Tassotti jak nie asystentem??? i o co chodzi z odejściem Tassottiego?
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
27 września 2012, 17:48
Mądre zmiany Tassottiego i za to plus. Łysy jak zawsze swoje :)
0
pudel (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-01-21)
27 września 2012, 12:33
trequartisty tak nam trzeba!!!!
bez kreatywnego pomocnika bedziemy tak grac ze bedą oczy boleć.
moze temat Ganso wróci?
mnie drazni w jego wypowiedziach chwielbienie sie transferami, w tym waypadku szarym
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
27 września 2012, 10:43
Dobra wypowiedź pod tym względem, że nie gloryfikuje drużyny, nie mówi że już jest super, tylko że starają się odbić od dna i zrobili dobry krok w tym kierunku.