Álex Jiménez po bardzo dobrym występie w Pucharze Włoch przeciwko Cagliari, wczoraj zadebiutował również w Serie A w konfrontacji z Empoli, wchodząc na boisko w pierwszej połowie w miejsce kontuzjowanego Alessandro Florenziego. 18-letni Jiménez jest wypożyczony z Realu Madryt z prawem do wykupu za 5 mln euro, przy czym Hiszpanie mają opcję odkupu zawodnika.
Gianluca Di Marzio poinformował, że klub z Mediolanu pracuje nad realizacją wykupu gracza z hiszpańskiego klubu. Rossoneri chcą jednak dokonać korekty w zapisach umowy i wypłacić Realowi kwotę mniejszą niż 5 mln euro, ale zapewniając jednocześnie szereg bonusów, które pozwoliłyby w ostatecznym rozrachunku na większy zarobek niż uzgodniona kwota (w przypadku dalszego rozwoju zawodnika). Sam piłkarz jest szczęśliwy w Milanie, czuje się doskonale i nalega na to, aby pozostać w klubie, bowiem uważa go za idealny dla dalszego rozwoju.
Niech gra Teracciano, Bartesagi
ODKRYŁ JEDEN PROSTY TRIK JAK WYRUCHAĆ REAL MADRYT, PEREZ NIENAWIDZI GO [ZOBACZ JAK]
Chyba, że nie wypali, ale wtedy nikt na tym nie skorzysta, także my XD
Będą kombinować pewnie, ale finalnie czuję, ze może skończyć się podobnie. Nie mniej jednak, gdzie Milan, a gdzie Real. Nawet jeśli ogramy młodego dla nich przez 2/3 lata, to wydaje się, ze przy okazji przejściowo podniesiemy poziom zespołu przez ten okres relatywnie tanim kosztem (biorąc pod uwagę, ze Jimenez stałe będzie się rozwijał i dawał swój wkład w drużynę).
Mamy dobre stosunki z Realem, także zawsze to jakaś korzyść i oszczędność, nie zważając przy tym na negatywne strony tego dealu, które niewątpliwie są.