Kaczy - Pierwszy skład ? Bez przesady, oczywiście Muntari zapewne wyjdzie w podstawowym składzie, ale raczej na te mniej ważne mecze lub w ramach rotacji w składzie.
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
11 października 2012, 13:56
Zapomniałem o jego istnieniu.
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
11 października 2012, 00:31
wywalcie tego barana z tymi linkami ;)
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24)
10 października 2012, 23:36
Niech wraca. Zawsze to jakaś konkurencja w zespole.
Gol
Sredni nie sredni ale u Maxa w tamtym sezonie gral czesto i nigdy nie bylo tak zeby mu sie nie chcialo . Mysle ze jak wroci wywalczy pierwszy sklad