Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Leao: "Często próbuję takich uderzeń na treningach"

14 marca 2024, 21:34, Adam6 Wywiady
Leao:

Po meczu ze Slavią wywiadu klubowej telewizji udzielił Rafael Leao. Oto jak Portugalczyk skomentował czwartkowe spotkanie: 

Gol? Było miło zdobyć taką bramkę. Często próbuję takich uderzeń na treningach i udało mi się strzelić gola. Jestem zadowolony z awansu do ćwierćfinału i dobrego meczu drużyny. 

Cel? Chcemy postawić na Ligę Europy i spróbować ją wygrać dla siebie i naszych kibiców. Nie byliśmy zadowoleni z odpadnięcia z Ligi Mistrzów, wiemy, że to nasz moment i wszyscy jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania tej podróży w europejskich pucharach. Teraz pomyślimy jednak o Hellasie. 

Kibice? Zawsze to powtarzam, oni są naszą siłą i nawet dziś wieczorem byli blisko nas. Miło jest mieć takich fanów, gramy także i przede wszystkim dla nich i dziękujemy za wsparcie, które zawsze nam dają.


R E K L A M A





7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Pablo78
Pablo78
15 marca 2024, 21:58
Brawo Rafa za słowa za podejście
https://www.goal.pl/serie-a/leao-zabral-glos-nt-gry-w-milanie/
0
Gianni Rivera
Gianni Rivera
14 marca 2024, 21:56
U Rafy strzały z dystansu to wielka bolączka. Chyba pierwszy w barwach Milanu spoza pola karnego, nie licząc jakichś lobów sam na sam itp. Próbuje często, ale zwykle bez skutku.

W każdym razie, że się powtórzę, Leao w trzecim sezonie z rzędu ma double-double. Od dawna nie mieliśmy tak regularnego zawodnika. W tym momencie to jest już chyba 10 goli i 11 asyst, jeśli się nie mylę. Czapki z głów.
8
WeahYeah
WeahYeah
14 marca 2024, 22:08
Miał 9.10 więc po zdobyciu 1.1 inaczej być nie może. Puli też 11.8 więc skrzydełka pracują. Więc w kanadyjce Leoś przegrywając z Pulim i Pięknym (14.9) pierwszy zrobił double double
0
dykt4tor
dykt4tor
14 marca 2024, 22:11
jak Puli 11:8, a Leao 10:10, to jak przegrywając z Pulim? Czy ja coś źle liczę?
0
Gianni Rivera
Gianni Rivera
14 marca 2024, 22:35
Pulisic przed tym meczem miał 10 goli i 8 asyst, a Leao 9 goli i 10 asyst, przegrywał więc w kanadyjce tylko z Giroud (14 goli i 9 asyst). Pulisic dorzucił w tym meczu gola, ma więc 11 goli i 8 asyst, a Leao gola i asystę, ma więc 10 goli i 11 asyst. Nadal w kanadyjce przegrywa z Francuzem, ale ten się coś ostatnio zablokował i ani goli, ani asyst. W każdym razie brakuje Giroud jednego ostatniego podania, Pulisiciowi dwóch, a będziemy mieli trzech zawodników z double-double. Nie pamiętam, kiedy ostatnio w Milanie była taka sytuacja. Baaardzo dawno temu chyba.
0
ósmy
ósmy
14 marca 2024, 21:40
A może Sporting jutro wylosujemy? ;)
Rafa miałby mnóstwo do udowodnienia.
W którymś wywiadzie zdradził, ze zdarza mu się jeszcze czasami dostawać nieprzyjemne wiadomości od kibiców Sportingu, którzy jeszcze dziś oskarżają go o zdradę.
2
Mirek99999999
Mirek99999999
14 marca 2024, 23:32
Już Tomori próbował coś "udowodnić" Chelsea...
9







PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI