W tym momencie dziennikarze równie dobrze mogliby pytać Gallianiego o Messiego. Byłoby to równie bezzasadne i jałowe, co dopytywanie o Balotelliego.
Panu Cupiałowi też się pewnie podoba napastnik MC, ale polscy żurnaliści ani myślą pytać go o możliwość założenia koszulki Białej Gwiazdy przez niesfornego Włocha.
0
17 października 2012, 11:43
jak zawsze pieprzy głupoty-bez nowego właścicela będziemy sredniakami
0
17 października 2012, 02:26
racja on za dużo zarabia...dawaj Falcao :P
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
16 października 2012, 23:52
Czyli na niego też nas nie stać. Chociaż to było oczywiste.