KAZUYAH
Alex jest podstawowym obrońcą PSG a poza tym nigdzie się pewnie nie będzie ruszał. Peluso z racji Constanta raczej nie potrzebny aa na Ogbonne to nas nie stać.
Peluso to poziom niższy od obecnego Acerbiego czy Zapaty - NIE
Alex by się przydał, nie mamy obecnie nikogo lepszego - TAK
Ogbonna byłby przyszłościowym transferem - TAK
Hehehe, Alex.
Dobra opcja, my oddajemy PSG najlepszych zawodników, a w zamian dostajemy najsłabszych, którzy się nie łapią do składu Paryżan. Po prostu bosko.
0
Munia8822 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-10-25)
15 listopada 2012, 14:10
a co z Yanga Mbwia ?
0
sheva7acm (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-18)
15 listopada 2012, 14:06
dawać całą 3 !!! alex i ogbona w środku to by było coś!!