Piątek, 9 maja:
20:45: AC Milan – Bologna FC 3:1
Sobota, 10 maja:
15:00: Como 1907 – Cagliari Calcio 3:1
18:00: SS Lazio – Juventus FC 1:1
20:45: Empoli FC – Parma Calcio 1913 2:1
Niedziela, 11 maja:
12:30: Udinese Calcio – AC Monza 1:2
15:00: Hellas Werona – US Lecce 1:1
18:00: Torino FC – Inter Mediolan 0:2
20:45: SSC Napoli – Genoa CFC 2:2
Poniedziałek, 12 maja:
18:30: Venezia FC – ACF Fiorentina (Eleven Sports 1)
20:45: Atalanta Bergamo – AS Roma (Eleven Sports 1)
Niestety mecze w lutym tj. Lazio i Bologna wyjdą przede wszystkim bokiem.
~ Leon XIV podtrzymujący zdanie JPII o Interze, wyrażony w traktacie De foetentibus Inter Mediolanum
Natomiast mają zjeba właściciela, co nawet pokazał zaraz po meczu z Leicester.
Werdykt jak najbardziej z duchem przepisów. Inna sprawa, że przepisy powinny zostać zmienione bo jest zbyt duże pole do interpretacji. Zawodnicy nauczą się trzymać ręce za plecami jak nasz Romek. Raz głupio sprokurował karnego i nauczył się co ma robić.
Jak zostawiasz pole do interpretacji to potem wychodzą sytuacje takie jak brak ręki Alexa Sandro w meczu z nami po dośrodkowaniu Hakana.
Na tym etapie rozgrywek LM, aby przejść dalej po prostu trzeba mieć bramkarza, który dodaje od siebie więcej extra, niż zazwyczaj. I to Sommer miał, bo z samej gry, to Barca zdecydowanie przeważała w tym dwumeczu.
gdyby Flick po prostu bronił wyniku, zamiast nie wiadomo po co wprowadzać Lewego (zawsze mógłby go wprowadzić w dogrywce) nie byłoby żadnego szacunku - to on jest głównym winowajcą, że Barcy nie ma w finale
no i gdyby trafili na nas w LM to wiadomo, jaki byłby wynik i nie byłoby żadego szacunku XD
@boguc69 gdyby nie milimetrowy spalony Mkhitariana w pierwszym meczu gdyby Inigo dostał czerwo za naplucie na Acerbiego gdyby Marciniak nie zagwizdał w 105 min gdy Barella wychodził sam na sam. Możesz pisać że Inter nie zasłużenie awansował do finału i gdybać co by było gdyby ale fakt jest taki że Barca przez cały dwumecz prowadziła zaledwie przez 8 min i cały dwumecz musiała odrabiać straty. Inter wygrał taktycznie dwumecz oddając piłkę Barcelonie i szukając swoich momentów wykorzystywali każdy błąd Barcy i czy tego chcesz czy nie wygrali i awansowali moim zdaniem zasłużenie do finału. Nikt po Interze nie oczekiwał że pokonają barce a tym bardziej że będą dominować cały dwumecz
De Zerbi w Marsylii, mimo sporej krytyki na tej stronie, prawdopodobnie kończy na drugiej pozycji, natomiast zawieszony Fonseca nie ma już takiej dobrej passy i pewnie skończy poza europejskimi pucharami.
Do boju chłopaki!
Niestety również uwzględniając pozostałe wyniki spotkań, bo o ile Lazio może przegrać z Interem, tak np. Juve raczej spokojnie poradzi sobie z Venezią
Ja się nie zdziwię, jak wszystkie wyniki ułożą się pod nas, a my to zaprzepaścimy jakimś remisem z Monzą xD
1-1 a oba zespoły się giga wykartkowały na następną kolejkę
Kalulu, Thuram, Savona zawieszeni na następną kolejkę
Pellegrini i Zacagni z Lazio
Włosi są jednak lepsi od Wujka Sebka
Tylko teraz co:
1. Wyniki jakiegoś hiszpańskiego zespołu nie liczą się za wałki i wszystkie mecze walkower
2. Jw tylko angielskiego zespołu
3. Juve/Lazio coś potajemnie robiło, więc punkty odjęte.
Tak śmiechem, ale scenariusze chyba minimalnie mniej prawdopodobne niż nasze top4.
Btw ciekawe jaki jest kurs na awans Milanu do LM?