Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

CorSport: Allegri będzie musiał ocenić przydatność Gimeneza. Kluczowe najbliższe miesiące

20 czerwca 2025, 10:08, Redakcja Aktualności
CorSport: Allegri będzie musiał ocenić przydatność Gimeneza. Kluczowe najbliższe miesiące

Wpływ Santiago Gimeneza na Milan i Serie A, pod koniec jego pierwszych miesięcy w czerwono-czarnej koszulce, z pewnością nie może być uznany za pozytywny. Po dobrym początku El Bebote odczuwał wpływ braku spójności zespołu i prawdopodobnie również taktyki, która nie była odpowiednia dla jego gry. Meksykanin zakończył sezon w Milanie z 6 golami w 19 meczach, ale przede wszystkim z wieloma wątpliwościami co do swojej przyszłości po wydaniu na jego transfer ok. 30 mln euro.

Teraz piłka jest po stronie Massimiliano Allegriego i to on będzie miał za zadanie zweryfikować zawodnika. Piątkowe wydanie Corriere dello Sport opublikowało artykuł zatytułowany: "Gimenez, trzy miesiące, aby sprzedać duszę diabłu". Mowa jest o okresie od sierpnia do końca roku, czyli pierwszej części sezonu, w której były napastnik Feyenoordu będzie musiał przekonać szkoleniowca, aby skupił się na nim. Milan nie rozważa, póki co sprzedaży Gimeneza, a Allegri potrzebuje czasu, aby ocenić przydatność 24-latka.


R E K L A M A





20 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Jedrek1972
Jedrek1972
20 czerwca 2025, 22:31
Gimeneza teraz ocenimy kiedy potrenuje obóz przygotowawczy i zobaczymy jak wygląda mam nadzieje ze da rade
0
jasiom22
jasiom22
20 czerwca 2025, 22:30
Dajcie spokoj Gimenezowi. Tak samo Felix czy Walker mogli by spokojnie zostać, pod okiem Allegriego spokojnie by odpalili. Szczegolnie po poł roku/roku przetarcia. Ciàgle rewolucje to jest droga do nikàd, niech sie zgraja i graja ci sami co byli. Bennacer tez niech wraca i gra.
Edytowano dnia: 20 czerwca 2025, 22:32
0
Zuber
Zuber
20 czerwca 2025, 16:50
Ten klub to jest jakiś żart, oddajcie mi mój Milan.
3
AC Kamil
AC Kamil
20 czerwca 2025, 11:57
Panuje jakaś nagonka na dotychczasowe występy Gimeneza w Milanie, co dla mnie jest absurdalne. Zawodnik przyszedł w środku sezonu do drużyny w której panuje totalny chaos, z całkiem innego środowiska, do tego z niedoleczonym urazem. W czasie krótkiego pobytu w Milanie zagrał 670 minut w Serie A (5 goli + 2 asysty), 153 minuty w Lidze Mistrzów (1 gol) i 73 minuty w Pucharze Włoch (1 asysta). Jak ktoś to krytykuje to ma naprawdę odklejone oczekiwania. Gimenez jak najbardziej zasługuje na szansę pokazania umiejętności w pełnym sezonie po okresie przygotowawczym.
Edytowano dnia: 20 czerwca 2025, 11:58
18
savicevic88
savicevic88
20 czerwca 2025, 11:41
Odejdą Ci którzy nie powinni, zostaną Ci którzy powinni odejść.
4
jasiom22
jasiom22
20 czerwca 2025, 22:35
Na to sie zapowiada. Sabotaz post elliottowy jest własnie realizowany.
Moze ktos pamieta:
3 lata chinskie słupy,
3 lata elliotta ze scudetto
3 lata kolejnego słupa na wyprzedaz tego co najcenniejsze. Wszystko za "długi" kase Elliotta.
1
cbvirus
cbvirus
20 czerwca 2025, 11:30
Jestem o niego spokojny
1
patoo_07
patoo_07
20 czerwca 2025, 11:24
Jeśli Allegri nic się nie zmienił i będziemy grać taki beton jak zawsze, to Gimenez będzie absolutnie nieprzydatny. Ani dryblingu, ani szybkości, to się nie ma prawa udać.
0
MiamiMilan
MiamiMilan
20 czerwca 2025, 11:19
Pojawiaja sie informacje ze jak Milan kupi mocna 9 to Gimenez napewno bedzie chcial odejsc.
0
Michał92
Michał92
20 czerwca 2025, 11:23
Mocna 9 czyli Lucca xd. Gimenez spokojnie odpali moim skromnym zdaniem, po okresie przygotowawczym.
3
Marcos Salinas
Marcos Salinas
20 czerwca 2025, 11:04
Pewnie. Zapowiada się nieudolne betonowanie, więc wariant klasycznej 9 trzeba zamienić jakiegoś doświadczonego defensywnego napastnika.
0
Woolfik92
Woolfik92
20 czerwca 2025, 11:12
smieszki smieszkami ale nie zdziwie sie jak wroci Morata, bo on do tego by pasowal
3
Jaca23
Jaca23
20 czerwca 2025, 11:02
Niestety, ale pod Allegrim Gimenez nie będzie strzelał na zawołanie. Ten trener skutecznie niweluje ofensywne zapędy swoich drużyn, więc jak Santi przebije 10 bramek w lidze to będzie bardzo dobrze.

Od początku w niego wierzę, bo to po prostu dobry napastnik. Miał trudne wejście, mimo to liczby zrobił całkiem niezłe, a teraz gdy przepracuje całe lato w klubie to powinien dać nam wiele radości.
4
Masa
Masa
20 czerwca 2025, 19:45
Właśnie im więcej u nas pracują tym gorzej, najlepiej zawodnicy wyglądają zaraz po przyjściu ;-)
0
JAJO
JAJO
20 czerwca 2025, 10:58
Max powie, że nie pasuje mu do koncepcji i cyk Milan znów staje się pośmiewiskiem. Kupli gościa i już nie pasuje. Kupili od rywala, z którym przegrali...
1
fristajlos
fristajlos
20 czerwca 2025, 10:55
Typowe, kupić napastnika do taktyki, w której podania do napastniak to rzadkość, a potem narzekać, że nie strzela bramek ;)
Edytowano dnia: 20 czerwca 2025, 10:56
0
kusniak_22
kusniak_22
20 czerwca 2025, 10:49
O czym tutaj w ogóle mówić. Przyszedł w połowie sezonu, do fatalnie grającego Milanu. Atmosfera też beznadziejna, dopasował się do reszty drużyny po prostu. Dajcie mu cały sezon z okresem przygotowawczym i wtedy będzie można oceniać cokoliwek..
10
Sebolinho10
Sebolinho10
20 czerwca 2025, 10:30
Chłop przyszedł do drużyny która była w totalnej rozsypce, mało tego odszedł do Milanu a odpadł z LM w starciu przeciwko swojej byłej drużynie xD
Po za Reijndersem to nikt nie trzymał poziomu i każdy grał do dupy. Pomijając już fakt w którym Gimenezowi wyraźnie potrzebny był czas na aklimatyzację w nowym środowisku. Trzeba też dodać że Santi zagrał ledwie 900 minut gdzie gdyby nie fetysz wystawiania bezproduktywnego Jovicia, to spokojnie by rozegrał z 1500minut. 6 bramek, 3 asysty w 900 minut, w dużej czesci spotkan grając ogony (od meczu z Fiorentiną) to i tak niezły wynik...biorąc pod uwagę jaką padakę grał Milan.
Ja bym mu dał czas a przede wszystkim szansę. Z niego może być kawał dobrego napastnika. Ustawić się potrafi, celność też ma precyzyjną. Trzeba dać mu prawdziwą szansę a nie zdusić jak Conceicao.
6
GWIDON1979
GWIDON1979
20 czerwca 2025, 10:25
W tym sezonie strzelimin 15 bramek
2
jarek2572
jarek2572
20 czerwca 2025, 10:18
Xddd dajcie mu tylko czas...
3









PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI