Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
29 listopada 2012, 19:06
Wszystko na pokaz ;)
0
Kaineq (ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-06-02)
29 listopada 2012, 18:59
Dokładnie tak samo pomyślałem, to nie może stać się zwyczajem, to miało działać pobudzająco na zespół, i myślę, że może przynosić mniejsze skutki jeśli cały czas będzie przylatywać przed meczami. Z drugiej strony wyczytałem, że miał namaścić dzisiaj naszego przyszłego kapitana - Montolivo.