Gdy gramy systemem 4-3-3 jest nam zbędny..... Ale to nadal gracz z umiejętnościami.
0
primo2p (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-25)
30 listopada 2012, 18:17
Tak powinien być jużzamknięty, poza tym, jak On tyle nie gra, to o Jego formie nie można powiedzieć za wiele...
No i ta pensja, lepiej w młodych i bardziej perpsektywistycznych zawodników inwestować!
Forza!:)
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
30 listopada 2012, 18:15
Temat przyjścia Kaki, Teveza i Dżeko powinien zostać ostatecznie zamknięty. Ileż można...
Dla mnie mógłby przyjść za symboliczną kwotę np. 8 mln i zarobki rzędu max 3 mln, jeśli mu na prawdę zależy żeby grać to myślę że to by było świetne rozwiązanie ale pewnie Real go za taką kwotę nie puści a Kaka będzie chciał zarabiać o wiele więcej, więc nie, wolę Pastore na tą pozycję bo jest zwyczajnie młodszy i kto wie czy już nie lepszy od samego Kaki.