dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
1 grudnia 2012, 01:14
Kibice jak kibice, ale kluby zawsze powinny być neutralne wobec siebie. Na tym polega profesjonalizm.
0
Grimmoz (ostatnio aktywny: 3 dni temu, 2026-06-23)
30 listopada 2012, 23:09
Kluby pomimo sportowej złości i woli walki powinny żyć sobą w zgodzie. Byłoby tak, gdyby nie kibice-fanatacy. Ilu już ludzi na tym traciło? Ile traciły kluby?
Wystarczy spojrzeć na lige polską