Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
1 grudnia 2012, 01:47
Grimmoz ,
przy obecnej formie DS transfer Abate nawet za 10 mln jest bardzo realny ;) ale poczekajmy na konkrety.
0
Grimmoz (ostatnio aktywny: 3 dni temu, 2026-06-23)
30 listopada 2012, 23:17
De Scigilio na stałe do pierwszego składu!
Gdybym się spodziewał, co my z tego chłopaka będziemy jeszcze mieć, to bym z pocałowaniem ręki czekał na wspominaną 'oferte' PSG, 20 milionów za Abate ;)
Ale wiem, że to były tylko plotki
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
30 listopada 2012, 21:37
Naszym celem jest powrót do domu z trzema punktami - podoba mi się podejście DS :)