ja też chciałbym zobaczyć taki finał. I do tego w tym finale chciałbym zobaczyć jak Ibra nie strzela karnego :D
ale to tylko marzenia.... rzeczywistość jest brutalna i na finał nie mamy szans.
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
8 grudnia 2012, 16:01
My też nie. 1/4 finału to byłby naprawdę spory sukces w naszym wykonaniu. Szczególnie po tym co wyprawialiśmy na początku sezonu...
Wolę się z nimi zmierzyć już w 1/8. Oglądałem ich mecz z Porto i za dobrze nie wyglądali. Jak dla mnie obok Schalke możliwie najsłabszy przeciwnik jakiego możemy trafić w 1/8. Niezależnie od wyników losowania nie widzę PSG wyżej niż 1/4
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)